gölge png
Balkon Medya Logo

BALKONMEDYA

 

GÜLÜMSETEN İŞLER :)

Video Prodüksiyon ile hedef kitlenizi şaşırtın.

Reklam filmleri, klipler, tanıtım filmleri ve diğer tüm dijital ve geleneksel platformlara yönelik görsel projelerde büyük bir heves ve hassas detaycı yaklaşım gösteriyoruz. Yaptığımız her projede işte bunu biz yaptık demenin gururunu sizden çok biz yaşıyoruz. :)

Post Production/Prodüksiyon

Kurgu, ses ve görüntülerin bir konsept ve senaryo kapsamında uyum içerisinde art arda sıralanmasıyla gerçekleştirilen işlemdir. Yani kurgu veya montaj, çekimi gerçekleştirilen görüntülerin video düzenlemesidir diyebiliriz.

 

Görsel tabanlı bütün işlerin mutfağı olarak nitelendirebileceğimiz bu süreç, dolayısıyla en hayati aşamadır.

Tanıtım Filmleri

Ekonominin her alanında piyasa şartları oldukça rekabetçi bir hal almıştır. Görsel ve işitsel alanda, yeni medyada kendini en doğru ve en kaliteli şekilde ifade edebilen firmalar özellikle yeni nesil üzerinde oldukça müspet bir etki bırakmaktadır. Bu etki seyesinde rakiplerinden sıyrılıp bilinirliğini ve güvenilirliliğini artırmaktadır. Tanıtım filmleri bu farkındalığı oluşturmak için ideal bir üründür.

Belgesel

Özet olarak belge niteliği taşıyan film ya da televizyon izlencesi şeklinde tanımlayabileceğimiz belgeseller; tarihi ve toplumsal olayları ve kişileri belgeler ve bilimsel veriler ışığında izleyiciye aktarma sanatıdır

Faaliyet Filmleri

Nice firmalar var ki çok kıymetli ürün ve hizmetler üretmelerine rağmen kamuoyunda hakkettikleri bilinirliğe ve hatta kendi sektörlerinde sahip olmaları gerektikleri saygınlığı elde edememişlerdir. Faaliyet filmleri her altı aylık veya oniki aylık süreçlerde hazırlanan; firmaların üretmiş oldukları ürün ve hizmetlerin anlatıldığı filmlerdir. Bu filmler yeni medyada, mesleki birlik platformlarında, fuarlarda v.b. ortamlarda gösterilmek üzere hazırlanırlar.

Program

Televizyon kanallarında yayınlanmak üzere ve internette paylaşılmak üzere çekilen bilgilendirici, eğlendirici ve aydınlatıcı belirli süreli yayınlara program denir.

anlaşma ikon

Sözleşme İmzalanır

Prodüksiyon Süreci

tarih ikon
film yapımı

Çekim Süreci Planlanır

Kurgu & Montaj Yapılır

kurgu

Film Teslim Edilir

Dijital Fotoğraf Çekimi

Model ve Moda Çekimi, Yemek Fotoğrafçılığı, Ürün Çekimi, Mimari ve Mekan Çekimi, İmaj ve Konsept Çekimi, Studio Çekimi, Kongre ve Toplantı Çekimi alanında uzman ekibimizle siz de markanıza değer katabilirsiniz.

BİZİ TERCİH EDENLER :)

Bizi tercih ettiklerine memnunlar mı? kendilerine de sorabilirsiniz :)

2014'den bugüne

100+

kayıtttttttt

son zamanlarda yaptığımız keyifli yapımlardan bir bölümü

web tasarım, sosyal medya yönetim, grafik tasarım, logo tasarım, kurumsal kimlik, fotoğrafçı, video, film, tanıtım, reklam ajansı, fotoğraf çekimi, dijital pazarlama, seo, web tasarım antalya,

 

 

 

 

 

ŞİRKET

Anasayfa

Hakkımızda

Kariyer

İletişim

Tüm Hakları Saklıdır © 2014-2020, Balkon Medya Türkiye

HİZMETLERİMİZ

Sosyal Medya Yönetim

Logo Tasarım

Kurumsal Kimlik

Kurgu, Montaj

Marka Yönetim & İtibar

Dijital Pazarlama

Havadan Görüntüleme

Danışmanlık

gölge png

E-Mail Adresim: info@balkonmedya.com

 

Whatsapp Numaram: 0532 426 22 77