< geri

Sosyal Medya Yönetim & Tasarım

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

web tasarım antalya

antalya web tasarım

reklam ajansı

antalya tasarım

düğün fotoğrafçısı

antalya fotoğrafçı

Sosyal medya yönetimi, hızla gelişen internet sektörü içerisinde markanızın hedef kitlenize ulaşabilmesi için zorunluluk haline gelmiş ve sosyal medya kanallarınızın koordinasyonu olarak özetlenebilir. Günümüzde firma veya şahıs bazında birçok kişi hedef kitlesine ulaşmak için başta Facebook, Twitter ve Instagram olmak üzere markaya bağlı olarak farklı sosyal medya kanallarını kullanmakta, geliştirdikleri stratejiler ile sosyal medya bilinirliklerini artırma çabasındadır.

Rekabetin giderek arttığı sosyal medya kanallarında doğru bir strateji izlemek, reklam planlaması yapmak ve rakip analizi ile bu çalışmaları destekleyerek ilerlemek gerekmektedir.

Doğru Sosyal Medya Stratejileri

Efektif olarak gerçekleştirilen bir sosyal medya yönetimi içerisinde, markanızın veya projenizin sosyal medya kanallarında bir yerlere gelebilmesi ve müşteri ile direkt olarak etkileşimin sağlanabilmesi için doğru bir sosyal medya stratejisi izlenmelidir.

Müşterileriniz ile direkt olarak iletişim kurabilmeniz ve sosyal medya yönetimi ile hem bilinirliğinizi hemde trafik veya satışlarınızı artırmak için yaptığımız çalışmalar arasında şunlar bulunmaktadır:

- Detaylı Rakip Analizi

- Sosyal Medya Stratejisinin Hazırlanması

- Uygun Reklam Modellerinin Belirlenmesi

- Detaylı Reklam Hedeflemeleri ve Raporları

- İçerik Planlaması

- Markanız veya Projenize Özel İçerik Fikirleri

- Site ve Sosyal Mecra Geliştirme Tavsiyeleri

- Reklam Yönetimi

Reklam Yönetimi

Sosyal medya yönetimi çerçevesinde yapılan birçok çalışmanın meyvelerinin toplandığı yer olarak doğru şekilde düzenlenen bir reklam çalışmasını gösterebiliriz. Markanız veya projeniz için yapılan çalışmalarda reklam bütçesinin doğru şekilde kullanımı ve harcanan her kuruşun geri dönüşümlerinin takibinin sağlanması gerektiği düşünmekteyiz. Bu bağlamda sosyal medya yönetimi çerçevesinde dikkat ettiğimiz başlıca unsurlar şu şekildedir:

- Etkili bir sosyal medya yönetimi için takipçilerinizi dinliyor, rakiplerinizi de araştırarak takipçilerinizin sizden ne beklediğini sunuyoruz

- Yapılan tüm çalışmalarda rakipleriniz ve ilgili markaları inceleyerek doğru hedef kitlenizi belirliyoruz.

- Yapılan tüm çalışmaları isteğinize bağlı olarak haftalık veya aylık detaylı olarak sizlere raporluyoruz.

- Sosyal mecralarınızda takipçilerinizi artırmak için kişi başına maliyetinizi sektörünüze bağlı olarak minimuma indiriyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi İçerik Planlaması

Sosyal medya yönetimi içerisinde en önemli unsurlardan bir diğeri de elbette ki müşterileriniz ve takipçileriniz ile sürekli irtibat halinde olmanızdır. Sosyal medya kanallarında etkileşimin sürekli olarak devamı için rakip analizi ve detaylı sosyal medya raporunuzu çıkardıktan sonra etkileşimin en yüksek olduğu saatlere göre uygun bir içerik planlaması çıkartıyoruz.

Marka bilinirliğinizin oturması ve projenizin akıllarda yer etmesi için hazırladığımız içerik şablonları ile sunduğumuz kaliteli görseller sayesinde kısa sürede etkileşim oranlarınızı artırıyor ve sizlere raporluyoruz.

SOSYAL MEDYA TASARIMLARI

           Sosyal platformları kullanan kurumsal firmalardan biriyseniz, sizler için profilinizde paylaştıklarınız, güncellemeleriniz ne kadar önemli ise, görsel profilinize, tasarımlarınıza da bir o kadar önem vermeniz gerekmektedir.

Sosyal medyanın hayatımızda, ticaretimizde, pazarlama stratejilerindeki önemi arttıkça, içerik paylaşımlarının yanında görsel kaygılar da artmaktadır. Değişen ihtiyaçlar doğrultusunda, sosyal medya tasarımlarında belli standartlar hakim olmuştur. Bu standart boyutlar doğrultusunda yapılan tasarımlarda görsel olarak müşterilerinizi tatmin eden, içerikler ile desteklenmiş bir sosyal medya mecrasına sahip olduğunuzda, kurumunuza getireceği artılar beklediğinizin çok üzerinde olacaktır.

MINI

LITE

PRO

POPÜLER

SILVER

GOLD

 

SOSYAL MEDYA

YÖNETİM PAKETLER

Aylık Paket Fiyatları

149$

199$

299$

449$

699$

Hesap Kurulum/Revizyon

 

 

 

 

 

İçerik Paylaşım

 

 

 

 

 

Hesap Takibi

 

 

 

 

 

İtibar Yönetimi

 

 

 

 

 

Reklam Yönetimi

Opsiyonel

Opsiyonel

Opsiyonel

Opsiyonel

Opsiyonel

Aylık Raporlama

 

 

 

 

 

Yarışma ve Promosyon

X

X

 

 

 

Yönetilecek Sosyal Ağlar

1

2

3

4

6

Aylık İçerik Gönderimi

8

14

21

36

75

 

 

 

 

Copyright © 2014-2018 Tüm Hakları Saklıdır.

 

" Amatörler ekipmanı, profesyoneller zamanı, ustalar ışığı düşünür. "