Video Prodüksiyon ile hedef kitlenizi şaşırtın.

Reklam filmleri, klipler, tanıtım filmleri ve diğer tüm dijital ve geleneksel platformlara yönelik görsel projelerde büyük bir heves ve hassas detaycı yaklaşım gösteriyoruz. Yaptığımız her projede işte bunu biz yaptık demenin gururunu sizden çok biz yaşıyoruz. 🙂

Post Production

Kurgu, ses ve görüntülerin bir konsept ve senaryo kapsamında uyum içerisinde art arda sıralanmasıyla gerçekleştirilen işlemdir.
Görsel tabanlı bütün işlerin mutfağı olarak nitelendirebileceğimiz bu süreç, dolayısıyla en hayati aşamadır.

Tanıtım Filmleri

Ekonominin her alanında piyasa şartları oldukça rekabetçi bir hal almıştır. Görsel ve işitsel alanda, yeni medyada kendini en doğru ve en kaliteli şekilde ifade edebilen firmalar özellikle yeni nesil üzerinde oldukça müspet bir etki bırakmaktadır. Bu etki seyesinde rakiplerinden sıyrılıp bilinirliğini ve güvenilirliliğini artırmaktadır. Tanıtım filmleri bu farkındalığı oluşturmak için ideal bir üründür.

Faaliyet Filmleri

Nice firmalar var ki çok kıymetli ürün ve hizmetler üretmelerine rağmen kamuoyunda hakkettikleri bilinirliğe ve hatta kendi sektörlerinde sahip olmaları gerektikleri saygınlığı elde edememişlerdir. Faaliyet filmleri her altı aylık veya oniki aylık süreçlerde hazırlanan; firmaların üretmiş oldukları ürün ve hizmetlerin anlatıldığı filmlerdir. Bu filmler yeni medyada, mesleki birlik platformlarında, fuarlarda v.b. ortamlarda gösterilmek üzere hazırlanırlar.

Dijital Fotoğraf Çekimi

Model ve Moda Çekimi, Yemek Fotoğrafçılığı, Ürün Çekimi, Mimari ve Mekan Çekimi, İmaj ve Konsept Çekimi, Studio Çekimi, Kongre ve Toplantı Çekimi alanında uzman ekibimizle siz de markanıza değer katabilirsiniz.